Dyfishtë unaza -Turn fletë-fletë nënshkrimin e kombinuar - China Yueqing Lisheng Spring

Dyshe -Turn unaza fletë mbyllja e kombinuar

Përshkrim i shkurtër:


 • Specifikim:: RoHS, REACH
 • Trademark:: Lisprings
 • Madhësi:: 5mm-1000mm
 • Materiali:: Carbon çeliku ose çelik
 • Stock: Më :: Than 3000 Llojet
 • Numri Modeli:: ASKD, ISKD
 • Origjina :: Zhejiang, China
 • Përpunim mekanik Charge :: pagesë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përpunimi Hapat
  Dizajn → Drawing → Flat tela → CNC Machining → Heat Treatment → Sipërfaqja → përfunduar → Quality Inspektimi → Paketimi
  Aplikacione
  Për hapësirës ajrore, automotive, mjekësore, off-autostradë, naftës dhe gazit, energjisë së erës, Consumer Industrial
  Main tregjet e eksportit të
  Evropës Lindore
  Amerika e Veriut
  Paketimi & Shippment
  FOB Port: Shanghai Koha Lead: 5- 30 ditë
  Pagesa & Delivery
  Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  dorëzimit Details: brenda 3-50days pas konfirmimit të rendit
  Advantage konkurruese fillore
  Mbi 3000 lloje Vala Springs dhe spirale unaza pjesë standarde në të aksioneve
  të ofrimit të shpejtë Quality Miratimet
  Shërbimit Mostra Available

   

  • · Ne kemi mbi 10 vjet përvojë profesionale si një prodhues i burimeve Vala, Spiral mbajtja unaza, Seksioni Constant mbajtjen Ring, Fletë-fletë Seal Rings
  • · Ne bëjmë të produktit si mostra apo dizajnit tuaj të plotë
  • · Ne kemi kërkime të fortë dhe zhvillimin e ekipit për të zgjidhur problemin Product
  • · Ka shumë furnizuesve të lëndëve të para rreth fabrikës tonë
  • · Ne furnizimit produkt me cilësi të lartë për kompani të famshme botërore shumë
  • · Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe TS16949 certifikatë
  • · Urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion
  • · Çmimi jonë është e arsyeshme dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

  Përshkrim:

  Dyfishtë plagë fletë-fletë nënshkrimin unaza "FK6 ASKD" janë përdorur si një vulë yndyrat për kushineta rul dhe të thjeshtë dhe ata mbrojnë, nëse greased, kundër rrjedhjes yndyrat, si dhe kundër pluhur, i poshtër dhe hyrje Splash ujë, veçanërisht në qoftë se kërkesat nënshkrimin janë të larta. Për shkak të rritjen e efektit labirint, efekti vulosës është optimizuar nga vulosjen shtesë të diametrit baze ulluk.

  The "FK6 ASD" ose "FK6 ASKD" struktura janë normalisht preferuar mbi të "FK6 ISD" ose kuvendet "FK6 ISKD" për shkak të instalimit të tyre më të lehtë në grooves. Në varësi të aplikacioneve ose kërkesat teknike, transportuesit unazë mund të jetë prodhuar nga çeliku, gize, aliazh lehta apo plastike.

  materiali:

  Naftës shkon (SAE1070-1090) HARD SHKRUHET SAE 1060 - 1075, çelik 304,316,631,17-7PH çeliku (Sus), bakër beryllium, bakrit fosfor, 65Mn, A-286,
  Inconel aliazh X-750, X-718, Elgiloy, MONEL K-500, Monel 400 etj

  Finish:

  Dip vaj, Passivation, bojë e zezë, zink / nikel / chrome / argjendi / ari plating, pluhur veshura etj


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !