Heavy Duty 2-Kthejeni Spiral Internal Rings mbajtjen - Kinë Yueqing Lisheng Spring

Heavy Duty 2-Kthejeni Spiral Internal Rings mbajtës

Përshkrim i shkurtër:


 • Specifikim:: RoHS, REACH
 • Trademark:: Lisprings
 • Madhësi:: 5mm-1000mm
 • Materiali:: Carbon çeliku ose çelik
 • Stock: Më :: Than 3000 Llojet
 • Numri Modeli:: Custom
 • Origjina :: Zhejiang, China
 • Përpunim mekanik Charge :: pagesë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përpunimi Hapat
  Dizajn → Drawing → Flat tela → CNC Machining → Heat Treatment → Sipërfaqja → përfunduar → Quality Inspektimi → Paketimi
  Aplikacione
  Për hapësirës ajrore, automotive, mjekësore, off-autostradë, naftës dhe gazit, energjisë së erës, Consumer Industrial
  Main tregjet e eksportit të
  Evropës Lindore
  North America
  Paketimi & Shippment
  FOB Port: Shanghai Koha Lead: 5- 30 ditë
  Pagesa & Delivery
  Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  Delivery Details: brenda 3- 50days pas konfirmimit të rendit
  Advantage konkurruese fillore
  Mbi 3000 lloje Vala Springs dhe spirale unaza pjesë standarde në të aksioneve
  Prompt dorëzimit Quality Miratimet
  Service Mostra Available        

  We kanë mbi 10 vjet përvojë profesionale si një prodhues i burimeve Vala, Rings spirale mbajtës, Seksioni Constant mbajtjen Ring, fletë-fletë Seal Rings
  We bërë produkt si mostra apo dizajnit tuaj plotësisht
  We kanë hulumtimin e fortë dhe zhvillimin e ekipit për të zgjidhur problemi produkt
  There janë shumë të furnizuesve të lëndëve të para rreth fabrikës tonë
  të furnizimit We cilësi të lartë produkt për shumë kompani të famshme të botës
  Our fabrikës u ISO 9001 dhe certifikatë TS16949
  Small urdhërat gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion
  çmimi Our është i arsyeshëm dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

  Përshkrim:

  Constant seksion mbajtur unaza të shfaqë një uniformë, seksioni konstante. Kjo do të thotë që materiali i përdorur për të bërë unazë është e njëjtë gjerësi në çdo pikë përgjatë perimetrin e rrethit. Këto kushtojnë më pak se unaza tapered dhe spirale mbajtjen dhe të sigurojë kontakte vetëm tre pikë me brazdë.

  PËRPARËSITË i unazave RETAINIGN konstante SEKSIONI

  • Nuk ka lugs kuvendi / disassembly = hapësirë ruajtje në drejtim radial
  • Edges me rreze, nuk ka papastërti vulosje
  • teli katror avantazh për instalimet tehe të mprehta
  • No përpunim mekanik të veçanta për materialet ekzotike
  • Nuk ka përpunim mekanik të veçantë për instalimin dhe heqjen e nevojshme
  • Në përputhje me DIN 471 / 472
  qeth • Higher unazë
  • përfundon të veçanta për aplikime specifike
  • seksione të rënda për kapacitete të larta rrotulluese

  materiali:

  Naftës shkon (SAE1070-1090) HARD SHKRUHET SAE 1060 - 1075, çelik 304,316,631,17-7PH çeliku (Sus), bakër beryllium, bakrit fosfor, 65Mn, A-286,
  Inconel aliazh X-750, X-718, Elgiloy, MONEL K-500, Monel 400 etj

  Finish:

  Dip vaj, Passivation, bojë e zezë, zink / nikel / chrome / argjendi / ari plating, pluhur veshura etj


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !