Dritë Duty Single Kthehet Internal Spiral Mbajtja Rings - Kinë Yueqing Lisheng Spring

Dritë Duty Single Kthehet Spiral Internal mbajtja Rings

Përshkrim i shkurtër:

Rings spirale mbajtjen e kanë pa veshë në kuvend tuaj! Unaza spirale mbajtjen janë prodhuar nga coiling unazë prej teli sheshtë. Ky proces unik prodhon një unazë mbajtës që nuk ka veshë spikatur apo burrs për të ndërhyrë në kuvendin tënd. Sepse coiling prodhon një unazë mbajtës pa skrap, spiralja mbajtja Ring mund të prodhohen ekonomikisht në çelik të karbonit, çelik inox, coppers, dhe shumë lidhjeve të tjera.


 • Specifikim:: RoHS, REACH
 • Trademark:: Lisprings
 • Madhësi:: 5mm-1000mm
 • Materiali:: Carbon çeliku ose çelik
 • Stock: Më :: Than 3000 Llojet
 • Numri Modeli:: VK, VKM  
 • Origjina :: Zhejiang, China
 • Përpunim mekanik Charge :: pagesë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përpunimi Hapat
  Dizajn → Drawing → Flat tela → CNC Machining → Heat Treatment → Sipërfaqja → përfunduar → Quality Inspektimi → Paketimi
  Aplikacione
  Për hapësirës ajrore, automotive, mjekësore, off-autostradë, naftës dhe gazit, energjisë së erës, Consumer Industrial
  Main tregjet e eksportit të
  Evropës Lindore
  Amerika e Veriut
  Paketimi & Shippment
  FOB Port: Shanghai Koha Lead: 5- 30 ditë
  Pagesa & Delivery
  Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  dorëzimit Details: brenda 3-50days pas konfirmimit të rendit
  Advantage konkurruese fillore
  Mbi 3000 lloje Vala Springs dhe spirale unaza pjesë standarde në të aksioneve
  të ofrimit të shpejtë Quality Miratimet
  Shërbimit Mostra Available

  • · Ne kemi mbi 10 vjet përvojë profesionale si një prodhues i burimeve Vala, Rings spirale mbajtës, Seksioni Constant mbajtjen Ring, fletë-fletë Seal Rings
  • · Ne bëjmë të produktit si mostra apo dizajnit tuaj të plotë
  • · Ne kemi kërkime të fortë dhe zhvillimin e ekipit për të zgjidhur problemin Product
  • · Ka shumë furnizuesve të lëndëve të para rreth fabrikës tonë
  • · Ne furnizimit produkt me cilësi të lartë për kompani të famshme botërore shumë
  • · Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe TS16949 certifikatë
  • · Urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion
  • · Çmimi jonë është e arsyeshme dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

  Përshkrim:

  Spiral mbajtjen Ring s have No Ears in your assembly! Spiral Retaining Rings are manufactured by coiling the ring from flat wire. This unique process produces a retaining ring that has no protruding ears or burrs to interfere with your assembly. Because coiling produces a retaining ring with no scrap, the Spiral Retaining Ring can be economically produced in carbon steel, stainless steel, coppers, and many other alloys.

  No hendeku - 360 ° sipërfaqe mbajtës

  • . Asnjë veshët spikatur të ndërhyjë me komponentët e çiftëzimit (seksioni kryq uniform)
  • . prodhuar ekonomikisht në çelik inox për shkak se procesi coiling prodhon asnjë skrap
  • . No përgjegjës, në dizajnet doganore
  • . të lehtë instalimin dhe heqjen

  materiali:

  Naftës shkon (SAE1070-1090) HARD SHKRUHET SAE 1060 - 1075, çelik 304,316,631,17-7PH çeliku (Sus), bakër beryllium, bakrit fosfor, 65Mn, A-286,
  Inconel aliazh X-750, X-718, Elgiloy, MONEL K-500, Monel 400 etj

  Finish:

  Dip vaj, Passivation, bojë e zezë, zink / nikel / chrome / argjendi / ari plating, pluhur veshura etj


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !