Multi Kthejeni Wave Springs me Ends Plain - Kinë Yueqing Lisheng Spring

Multi Kthejeni Wave Springs me Përfundon Plain

Përshkrim i shkurtër:


 • Specifikim:: RoHS, REACH
 • Trademark:: Lisprings
 • Madhësi:: 5mm-1000mm
 • Materiali:: Carbon çeliku ose çelik
 • Stock: Më :: Than 3000 Llojet
 • Numri Modeli:: L, LM
 • Origjina :: Zhejiang, China
 • Përpunim mekanik Charge :: pagesë
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përpunimi Hapat
  Dizajn → Drawing → Flat tela → CNC Machining → Heat Treatment → Sipërfaqja → përfunduar → Quality Inspektimi → Paketimi
  Aplikacione
  Për hapësirës ajrore, automotive, mjekësore, off-autostradë, naftës dhe gazit, energjisë së erës, Consumer Industrial
  Main tregjet e eksportit të
  Evropës Lindore
  Amerika e Veriut
  Paketimi & Shippment
  FOB Port: Shanghai Koha Lead: 5- 30 ditë
  Pagesa & Delivery
  Metoda e pagesës: Advance TT, T / T, Western Union, PayPal, L / C ..
  dorëzimit Details: brenda 3-50days pas konfirmimit të rendit
  Advantage konkurruese fillore
  Mbi 3000 lloje Vala Springs dhe spirale unaza pjesë standarde në të aksioneve
  të ofrimit të shpejtë Quality Miratimet
  Shërbimit Mostra Available

  • · Ne kemi mbi 10 vjet përvojë profesionale si një prodhues i burimeve Vala, Spiral mbajtja unaza, Seksioni Constant mbajtjen Ring, fletë-fletë Seal Rings
  • · Ne bëjmë të produktit si mostra apo dizajnit tuaj të plotë
  • · Ne kemi kërkime të fortë dhe zhvillimin e ekipit për të zgjidhur problemin Product
  • · Ka shumë furnizuesve të lëndëve të para rreth fabrikës tonë
  • · Ne furnizimit produkt me cilësi të lartë për kompani të famshme botërore shumë
  • · Fabrika jonë mori ISO 9001 dhe TS16949 certifikatë
  • · Urdhërat e vogël gjyq mund të pranohet, mostër të lirë është në dispozicion
  • · Çmimi jonë është e arsyeshme dhe për të mbajtur me cilësi të lartë për çdo klientët

  Përshkrim:

  Vala burime të ndihmojë për të ruajtur deri në 50% të hapësirës boshtore në aplikimin tuaj, kur në krahasim me burimet konvencionale spirale. Rezultati është shumë Aplikimet kompakt në të cilën hapësirë ​​të panevojshme dhe materiale për këtë arsye tepërt i komponentëve fqinje mund të reduktohet në minimum. Tela banesë efektive redukton lartësinë solide e pranverës valë në mënyrë që me të njëjtën sasi të kthehet mund të dukshëm të reduktuar lartësinë e punës pa kompromentuar ngarkesës ose pranverë devijim. Një tjetër avantazh është se mund të rrisë numrin e kthesave të dizajnit pranverës në mënyrë që të ulet devijim per Gjiro kur pranverë valë është i ngjeshur. Kështu, norma pranverë është reduktuar proporcionalisht me numrin e kthesa dhe një karakteristikë linear banesë mund të gjenerohet.

  materiali:

  Naftës shkon (SAE1070-1090) HARD SHKRUHET SAE 1060 - 1075, çelik 304,316,631,17-7PH çeliku (Sus), bakër beryllium, bakrit fosfor, 65Mn, A-286,
  Inconel aliazh X-750, X-718, Elgiloy, MONEL K-500, Monel 400 etj

  Finish:

  Dip vaj, Passivation, bojë e zezë, zink / nikel / chrome / argjendi / ari plating, pluhur veshura etj


 • Previous:
 • Next: